Kremy pod oczy ze śluzem ślimaka

Czy wiesz, że tajemnicą na zdrową, promienną i młodszą skórę może być... śluz ślimaka? Jest to naturalna substancja, która ma wiele właściwości odżywczych i regeneracyjnych, dzięki czemu jest idealnym składnikiem kosmetyków. W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę kremów pod oczy ze śluzem ślimaka, które charakteryzują się delikatnym, ale jednocześnie niebywale skutecznym działaniem!

Sprawdzone i skuteczne kremy ze śluzem ślimaka

Kremy pod oczy ze śluzem ślimaka doskonale nawilżają skórę wokół oczu, która jest szczególnie cienka i delikatna. Głównym składnikiem śluzu jest glikozaminoglikan, który przyciąga wodę i zapobiega jej utracie, co sprawia, że skóra staje się jędrniejsza i mniej podatna na powstawanie zmarszczek. Ponadto zawiera alantoinę, która ma zdolność do regeneracji uszkodzonej tkanki. Zaletą stosowania kremów pod oczy ze śluzem ślimaka jest także ich zdolność do redukcji zmarszczek. Śluz zawiera peptydy i kolagen, które stymulują produkcję fibroblastów oraz elastyny - białek odpowiedzialnych za napięcie i elastyczność skóry. Dzięki temu, skóra wokół oczu staje się mniej podatna na powstawanie zmarszczek, a obecne w nim witamina C i miedź, które stymulują procesy regeneracyjne skóry, eliminują opuchliznę i zmniejszając ciemne przebarwienia.

Kremy ze śluzem ślimaka zawierają naturalne składniki, które nie powodują uczuleń ani podrażnień. Są idealne dla wszystkich typów skóry, także dla osób z problemami alergicznymi czy atopowymi. Ich używanie przynosi szybkie efekty – poprawa kondycji skóry jest widoczna już po kilku tygodniach regularnego stosowania.

Już teraz sprawdź naszą ofertę kremów pod oczy ze śluzem ślimaka, które pozwolą Ci zadbać o swoją skórę i poczuć się piękniej każdego dnia!

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło