Krem pod oczy z kolagenem 

Kolagen to białko, które naturalnie występuje w naszej skórze, odpowiadając za jej jędrność i elastyczność. Niestety, wraz z wiekiem jego ilość maleje, co prowadzi do utraty sprężystości – zwłaszcza skóry wokół oczu, która jest cienka, delikatna i niezwykle podatna na zmarszczki, linie mimiczne, opuchliznę i cienie. Oferujemy kremy pod oczy z kolagenem, które czynią skórę bardziej jędrną, nawilżoną i sprawiają, że wygląda młodziej!

Skuteczność w walce ze zmarszczkami 

Stosowanie kremów pod oczy z kolagenem przyczynia się do regeneracji włókien kolagenowych, które z upływem czasu ulegają naturalnemu zużyciu. W efekcie skóra jest bardziej napięta, a zmarszczki stają się mniej widoczne.  Składnik ten wspomaga również mikrokrążenie i odżywianie tkanek – dlatego też jest częstym składnikiem kremów pod oczy na cienie. Ponadto przyspiesza gojenie mikrouszkodzeń powstałych na skutek działania wolnych rodników czy promieniowania UV. Dzięki niemu procesy naprawcze skóry są przyspieszone, a ryzyko powstawania przebarwień czy innych zmian skórnych jest zredukowane. 

Dostępne w naszym asortymencie kremy pod oczy z kolagenem wyróżniają się wysoką zawartością naturalnych składników, takich jak oleje roślinne, wyciągi z ziół i witaminy. Stawiamy na jakość, dlatego klientom proponujemy kosmetyki wolne od szkodliwych substancji, takich jak parabeny, silikony czy alkohol. Dzięki temu zyskujesz pewność, że są one w pełni bezpieczne dla Twojej skóry, a jednocześnie niezwykle skuteczne! 

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło